Egzaminy B1/B2 w sesji letniej w roku ak. 2019/2020

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 10 czerwca 2020 17:46

Szanowni Państwo,

Egzamin centralny z języków obcych na poziomie B1 lub B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego został zaplanowany jako pisemny test, przeprowadzany na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej. Zmiana sytuacji epidemicznej, widoczna zwłaszcza w naszym regionie, spowodowała, że podjęto decyzję o zmianie formy egzaminu. Decyzja jest zgodna z wytycznymi Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 09.06.2020 r., w których wskazano  na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa osób prowadzących te zajęcia i biorących w nich udział. Tak więc centralny egzamin z języków obcych będzie miał formę egzaminu pisemnego, przeprowadzanego poza siedzibą uczelni, z wykorzystaniem technologii informatycznych.

Wszystkie dodatkowe informacje zostaną zamieszczone na stronie Studium Języków Obcych, w zakładce Egzamin centralny.

Z poważaniem
Prof. ATH dr hab. inż. Tomasz Knefel
Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia

W związku z decyzją o zmianie formy egzaminu centralnego z języków obcych na formę zdalną, informujemy, że wszyscy przystępujący do egzaminu pisemnego studenci muszą mieć aktywne konto na uczelnianej platformie Moodle.

Instrukcja aktywacji konta na platformie Moodle znajduje się na stronie:
https://e-uczelnia.ath.bielsko.pl/login/index.php


Studenci studiów niestacjonarnych przystępujący do egzaminu ustnego online na podstawie § 3 ust. 2 Zarządzenia nr 1392 Rektora ATH (patrz zakładka Egzamin B1/B2 w sesji letniej 2019/2020) muszą mieć aktywne konto na uczelnianej platformie MS Teams.

Instrukcja aktywizacji konta na platformie MS Teams (dla osób, które jeszcze go nie mają) znajduje się na stronie:
https://aci.ath.bielsko.pl/office-365/


 
free pokerfree poker

Who is online?

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości