Studia stacjonarne

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Lista osób przydzielonych do grup językowych (j. angielski – po teście)
kierunek: Informatyka + Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
studia: stacjonarne, rok II, sem. 3


1 gr. j. obcego:
mgr Ilona Szewczyk
wtorek, godz. 11.30–13.00
sala: L 320 A

Lp.    Nr albumu
1.        59102
2.        59435
3.        59092
4.        59710
5.        57090
6.        59100
7.        59066
8.        59443
9.        59110
10.      59440
11.      58824
12.      59115
13.      59095
14.      59128
15.      59554
16.      59111
17.      59087


1 gr. j. obcego:
dr Beata Bury
wtorek, godz. 11.30–13.00
sala: L 229 A

Lp.    Nr albumu
1.        59083
2.        59131
3.        58815
4.        59031
5.        59114
6.        59426
7.        58794
8.        59081
9.        59580
10.      59133
11.      59076
12.      57200
13.      59117
14.      59029
15.      58982
16.      59097
17.      59124
18.      59104


1 gr. j. obcego:
mgr Beata Góralczyk–Rajewska
wtorek, godz. 11.30–13.00
sala: A 321

Lp.    Nr albumu
1.        59126
2.        58304
3.        58788
4.        59090
5.        59103
6.        59094
7.        59127
8.        58795
9.        59033
10.      59016
11.      59035
12.      59105
13.      58766
14.      59010
15.      59116
16.      58758
17.      54646
18.      59093*
19.      59444*
20.      59013*
21.      57161*
22.      59002*
23.      59711*
24.      59078*
25.      59068*
26.      59771*
27.      59032*
28.      59129*


1 gr. j. obcego:
mgr Marzena Morawska–Gacek
wtorek, godz. 11.30–13.00
sala: L 222 A

Lp.    Nr albumu
1.        59088
2.        59089
3.        59096
4.        59442
5.        59099
6.        59122
7.        58778
8.        59067
9.        59073
10.      59436
11.      59428
12.      59071
13.      59446
14.      59082
15.      59578
16.      59091
17.      59080

 

Zmieniony ( poniedziałek, 10 października 2022 11:00 )
 
free pokerfree poker

Who is online?

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości